
Gree Comfort Pro multi beltéri egység GWH09ACCXB-K6DNA1G/I
117.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 2,7 kW-os Comfort Pro multi beltéri egység | |
| Gyártó cikkszám: | GWH09ACCXB-K6DNA1G/I |
Gree Comfort Pro multi beltéri egység GWH09ACCXB-K6DNA1G/I
Tulajdonságok:
- WI-FI (2,4 GHz) vezérlés
- 3D légáram
- Cold Plasma szűrő
- Távirányítóba integrált hőmérő (I Feel)
- 8°C-os temperálás
- Fűtés -25°C külső hőmérsékletig
- H-tarifa igényelhető
- Karter és csepptálca fűtés
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 889 x 294 x 212 |
| Beltéri súly (kg) | 10 kg |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.7 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
További termékek
-
- Akció!
- DAIKIN, DAIKIN FAN-COIL
Daikin 4 csöves parapet burkolatos Fan-Coil (FWZ06AFN) Inverteres ventilátorral
-
492.000 FtOriginal price was: 492.000 Ft.480.000 FtCurrent price is: 480.000 Ft. - Kosárba teszem


