Gree Ablak (GJC09AF-E6RNB3A) Ablakklíma
251.700 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 2,6 kW-os Ablakklíma | |
| Gyártó cikkszám: | GJC09AF-E6RNB3A |
Gree GJC09AF-E6RNB3A Ablakklíma
Tulajdonságok:
- Inverteres
- Infra távirányító
- Programozható
- Hibakód memória
- Csak hűtő üzemmód
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 30 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 560 x 375 x 708 |
| Beltéri súly (kg) | 43 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 50/48/46 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 16~ 43 °C |
| Kültéri zajszint (dB) | 56/54/52 dB(A) |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 2.7 |
| Teljesítmény hűtés! | 2.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 2.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
További termékek
-
- Akció!
- DAIKIN, KLÍMA KIEGÉSZÍTŐK, SZERVÍZESZKÖZ
Daikin (EKMV3C09B) 4 utas, 3 járatú szelep szelepmozgatóval Szelep szelepmozgatóval, 2 db kell!!
-
59.000 FtOriginal price was: 59.000 Ft.56.000 FtCurrent price is: 56.000 Ft. - Kosárba teszem
-
- Akció!
- KLÍMA KIEGÉSZÍTŐK
Daikin (KJB411A) elektromos telepítő doboz Elektromos telepítő doboz
-
89.000 FtOriginal price was: 89.000 Ft.86.000 FtCurrent price is: 86.000 Ft. - Kosárba teszem
-
- Akció!
- KLÍMA KIEGÉSZÍTŐK
Daikin (EKFCMBCB) kiegészítő panel Modbus csatlakozáshoz
-
62.000 FtOriginal price was: 62.000 Ft.60.400 FtCurrent price is: 60.400 Ft. - Kosárba teszem
-
- Akció!
- DAIKIN FAN-COIL
Daikin (FWV10DTN) 2 csöves parapet Fan-Coil 2 csöves parapet burkolatos Fan-Coil
-
469.000 FtOriginal price was: 469.000 Ft.464.000 FtCurrent price is: 464.000 Ft. - Kosárba teszem











