LG CT24F.NB0 Kazettás multi beltéri egység
505.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| Cikkszám: | CT24F.NB0 |
| 7,1 kW-os Kazettás multi beltéri egység dekorpanellel (PT-AAGW0), vezetékes távirányítóval | |
LG CT24F.NB0 Kazettás multi beltéri egység
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 840 x 204 x 840 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 65 dB(A) |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 18/15,5/14 m³/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.3 |
| SEER jósági tényező hűtés | 7.4 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 7.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 6.7 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Inverter |
További termékek
-
- Akció!
- DAIKIN FAN-COIL
Daikin (FWC09BT) 2 csöves körbe kifúvós kazettás Fan-Coil 2 csöves körbe kifúvós kazettás Fan-Coil
-
804.000 FtOriginal price was: 804.000 Ft.766.000 FtCurrent price is: 766.000 Ft. - Kosárba teszem














