LG Silence Plus PC12SK.NSJ multi beltéri egység
133.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 3,5 kW-os Silence Plus multi beltéri egység R32/ R410A kültéri egységekhez | |
| Gyártó cikkszám: | PC12SK.NSJ |
LG Silence Plus PC12SK.NSJ multi beltéri egység
Tulajdonságok:
- Gyári WIFI vezérlés
- Készülékdiagnosztika okoseszközzel
- Négyirányú légterelés
- Energiafogyasztás kijelző
- Aktív energiaszabályozás
- Alacsony zajszint
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 837 x 308 x 189 |
| Beltéri súly (kg) | 8.7 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 41/35/27/19 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Légszállítás (m3/perc) | 252/450/600 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.6 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
További termékek
-
- Akció!
- BELTÉRI EGYSÉGEK
Gree Konzol (GEH12AA-K6DNA1E/I) multi beltéri egység 3,5 kW-os inverteres multi beltéri egység
-
261.000 FtOriginal price was: 261.000 Ft.250.000 FtCurrent price is: 250.000 Ft. - Kosárba teszem
















