Midea MEX-12-SP
329.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 3,5 kW All Easy Pro beltéri egység+ kültéri egység, Wi-Fi modullal és csepptálca fűtéssel | |
| Gyártó cikkszám: | MEX-12-SP |
Midea MEX-12-SP
Tulajdonságok:
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 12 fokozatú ventillátor
- 4 irányú légáram
- Alvás automata funkció
- Ionizátor
- Nagy sűrűségű szűrő
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Öntisztítás
- Alacsony zajszint
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- π alakú szerelőlap
- Karterfűtés
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Gyors és könnyű üzembehelyezés
- Turbo üzemmód
- Follow me funkció
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- R32 Hűtőközeg
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Opcionális multi function board
- Kültéri önportalanító funkció
- Gear shift funkció
- Eco mód (25-50-75%)
- Intelligens szem
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 795 x 295 x225 |
| Beltéri súly (kg) | 10.2 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 59 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A++ |
| Garancia | 3 év |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 805 x 554 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -20 ~ 25°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 28.4 |
| Kültéri zajszint (dB) | 65 |
| Légszállítás (m3/perc) | 560/380/290 m³/h |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.6 |
| SEER jósági tényező hűtés | 8.5 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 4 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
További termékek
-


- DAIKIN
Daikin BRP069C81
- 78.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin BRC7GA53-9
- 165.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN, Split klíma
Daikin BRC073
- 104.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZX6CABLEBUS10
- 12.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZEZ6DAIST07S2
- 963.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZCEZDAPR07M
- 102.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZCEZDAPR07L
- 131.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- SAMSUNG, TÁVIRÁNYÍTÓK
Samsung MWR-WG00JN
- 49.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- DAIKIN
Daikin BRC7E531
- 119.000 Ft
- Kosárba teszem










