Samsung AC071RXADKG/EU kültéri egység
752.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 7,1 kW-os CAC Univerzális kültéri egység, R32, 1 fázis | |
| Gyártó cikkszám: | AC071RXADKG/EU |
Samsung AC071RXADKG/EU kültéri egység
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 88 m2 |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 880 x 798 x 310 képpont |
| Kültéri működési tartomány fűtés | – 20~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | – 15~50 °C |
| Kültéri súly (kg) | 51.5 |
| Kültéri zajszint (dB) | 51/49 |
| Légszállítás (m3/perc) | 51 m³/perc |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 8 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 7.1 |
| Teljesítmény hűtés! | 7kW |
| Teljesítmény hűtés | 7 kW |
| Üzemmód | Ellentét |
További termékek
-
- Akció!
- KLÍMA KIEGÉSZÍTŐK
Daikin (DTA112B51) Vezérlő panel R410A SkyAir berendezésekhez
-
132.000 FtOriginal price was: 132.000 Ft.126.000 FtCurrent price is: 126.000 Ft. - Kosárba teszem
















