Samsung AE090RXEDGG/EU kültéri egység
1.131.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 9,5 kW-os Split hőszivattyú kültéri egység, R32, ~3 | |
| Gyártó cikkszám: | AE090RXEDGG/EU |
Samsung AE090RXEDGG/EU kültéri egység
| Beltéri zajszint (H/L) | 26 dB |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+++ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 940 x 998 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~35 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 72 |
| Kültéri zajszint (dB) | 64 dB(A) |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.45 |
| SEER jósági tényező hűtés | 5.09 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 9 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 8.7 |
| Teljesítmény hűtés! | 9kW |
| Teljesítmény hűtés | 9 kW |
| Üzemmód | Inverter |

























