Samsung AE160ANYDGH/EU 12,0
1.577.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 12,0 kW-os Split oldalfai Hydro egység, HMV tartály nélkül, 3 fázis | |
| Gyártó cikkszám: | AE160ANYDGH/EU |
Samsung AE160ANYDGH/EU 12,0
Tulajdonságok:
- Integrált fűtési, hűtési és melegvízellátási megoldás
- PV és Smart Grid rendszerek csatlakoztatásának lehetősége
- Harmadik féltől származó HMV tartály lehetősége
- Kétzónás szabályzás (padlófűtés + radiátorok) lehetősége
- Az energiafogyasztás nyomonkövetése a távirányítón
- Elektromos fűtőpatronnal felszerelve (6 kW)
- SmartThings kompatibilitás (opc. Wi-Fi készlettel)
- Alaptartozék: Új érintőgombos vezetékes szabályzó
| Beltéri méret (mm) | 510 x 850 x 315 |
| Beltéri súly (kg) | 46,5 kg |
| Beltéri zajszint (H/L) | 30 dB(A) |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A+++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 380~415 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R410A |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4.59 |
| SEER jósági tényező hűtés | 4.45 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 12 |
| Teljesítmény hűtés | 12 kW |
| Üzemmód | Inverter |
További termékek
-
- Akció!
- KLÍMA KIEGÉSZÍTŐK
Daikin (DTA112B51) Vezérlő panel R410A SkyAir berendezésekhez
-
132.000 FtOriginal price was: 132.000 Ft.126.000 FtCurrent price is: 126.000 Ft. - Kosárba teszem
















