
Samsung AE160RXYDEG/EU kültéri egység
2.416.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Szállítás
Fizetés
Szállítás
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Fizetés
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 16,0 kW-os Mono hőszivattyú kültéri egység, R32, ~1 | |
| Gyártó cikkszám: | AE160RXYDEG/EU |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 940 x 1420 x 330 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -25~35 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | 10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 110 |
| Kültéri zajszint (dB) | 52/54 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 16 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 14 |
| Üzemmód | Inverter |
Samsung AE160RXYDEG/EU kültéri egységTulajdonságok:
- Integrált fűtési, hűtési és melegvízellátási megoldás
- Beépített, nagy térfogatú HMV tartállyal (200L)
- SmartThings kompatibilitás (beépített Wi-Fi modullal)
- PV és Smart Grid rendszerek csatlakoztatásának lehetősége
- Kétzónás szabályzás (padlófűtés + radiátorok) lehetősége
- Beépített fűtőpatron: ~1: 2/4 kW; ~3: 6 kW
- Működési tartomány: Fűtés -25~35 °C; Hűtés 10~46 °C
- Alaptartozék: AI Home 7″ érintőképernyős vezetékes szabályzó
További termékek
-
- Akció!
- Beltéri és Kültéri egységek, LG, LG, Split klíma
LG W12TE Dual Pro oldalfali split klíma
-
243.000 FtOriginal price was: 243.000 Ft.239.000 FtCurrent price is: 239.000 Ft. - Kosárba teszem
-
- LG
LG LZ-H035GBA5
- 485.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- LG
LG LZ-H025GBA4
- 547.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- Akció!
- KÜLTÉRI EGYSÉGEK, LG, LG
LG Single A UUD3.U30 Multi kültéri egység
-
1.267.000 FtOriginal price was: 1.267.000 Ft.1.262.000 FtCurrent price is: 1.262.000 Ft. - Kosárba teszem
-
- LG
LG AS60GDWV0
- 298.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- LG
LG LZ-H050GBA5
- 664.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- Akció!
- LG
LG LZ-H100GBA5
-
963.000 FtOriginal price was: 963.000 Ft.938.925 FtCurrent price is: 938.925 Ft. - Kosárba teszem
-
- LG
LG PHLTB
- 168.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- LG
LG PMBD3630
- 167.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- LG
LG WH27S
- 1.014.000 Ft
- Kosárba teszem



























