Samsung AR12TXFCAWKN/XEU oldalfali split klíma
447.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy emailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
További információk
| 3,5 WindFree™Comfort HUZATMENTES oldalfali beltéri egység + kültéri egység + vezeték nélküli távirányító | |
| Gyártó cikkszám: | AR12TXFCAWKN/XEU |
Samsung AR12TXFCAWKN/XEU oldalfali split klíma
Ezt a klímát válaszd, ha a biztonságra törekszel…
Mit jelent a huzatmentes hatás?
Az Samsung WindFree klímák lehetővé teszik használója számára, hogy huzatmentes hatással üzemeltessék a berendezést. A 23.000 db mikrofuraton keresztül alacsony ventilátor sebességgel (0,15 m/s) élvezhetjük a kellemes, előre beállított hőmérsékletet ezen funkció bekapcsolásakor.

Mit jelent a Comfort kifejezés…
A Comfort kifejezés egy kevesebb és mégis több funkcionalitással bíró kifejezés. A készülék nem tartalmaz Vírusdoktor kiegészítőt, viszont ezüst bevonatú Easy Filter Plus szűrőt tartalmaz. A szűrő egyszerűen kivehető, tisztítása szaktudást nem igényel.
Az AI Auto Comfort bemutatja az intelligens életmódot. Elemzi a szoba körülményeit, a használati szokásokat, majd automatikusan beállítja a hőmérsékletet.
A hőmérsékletet a SmartThings App segítségével is szabályozhatjuk.
További tulajdonságok:
- Háromlépcsős hűtés: Gyorshűtés, Páramentesítés és WindFree™ üzemmód
- AI Auto Comfort (Mesterséges Intelligencia)
- Wi-Fi vezérlés Samsung SmartThings és Bixby hangvezérléssel
- Kompresszor Digital Inverter Boost technológiával
- NASA kommunikációs protokollal ellátva
- BLDC motorral közvetlenül hajtott ventilátor
- Hármas védelem: a kompresszor, a ventilátor és a vezérlő túlfeszültség elleni védelmére
- Alaptartozék: Infravörös vezeték nélküli távirányító
| Ajánlott szoba méret (m2) | max. 43 m2 |
| Beltéri méret (mm) | 820 x 299 x 215 |
| Beltéri súly (kg) | 8.9 |
| Beltéri zajszint (H/L) | 38/19 |
| Energiaosztály (hűtés/fűtés) | A++/A+ |
| Garancia | 3 év + 2 év megvásárolható |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Kültéri méret (mm) | 660 x 475 x 242 |
| Kültéri működési tartomány fűtés | -15~24 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés | -10~46 °C |
| Kültéri súly (kg) | 23 |
| Kültéri zajszint (dB) | 47 |
| Légszállítás (m3/perc) | 11,7/11,2 /10,3/9,3 m³/min |
| SCOP jósági tényező fűtés | 4 |
| SEER jósági tényező hűtés | 6.5 |
| Smart Wifi | 1 |
| Teljesítmény fűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés (kW) | 3.5 |
| Teljesítmény hűtés! | 3.5kW |
| Teljesítmény hűtés | 3.5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
További termékek
-


- DAIKIN
Daikin BRP069C81
- 78.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin BRC7GA53-9
- 165.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN, Split klíma
Daikin BRC073
- 104.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZX6CABLEBUS10
- 12.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZEZ6DAIST07S2
- 963.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZCEZDAPR07M
- 102.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- DAIKIN
Daikin AZCEZDAPR07L
- 131.000 Ft
- Kosárba teszem
-


- SAMSUNG, TÁVIRÁNYÍTÓK
Samsung MWR-WG00JN
- 49.000 Ft
- Kosárba teszem
-
- DAIKIN
Daikin BRC7E531
- 119.000 Ft
- Kosárba teszem











